The Neighbourhood příští rok přijedou napravit vystoupení z Fora Karlín

The Neighbourhood - Forum Karlín 2019 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Není tomu ani půl roku a můžeme se těšit zas. Autoři hitů Sweater Weather a Daddy Issues The Neighbourhood znovu zamíří do Prahy!

Kapela The Neighbourhood má za svou historii na uměleckém kontě mnoho úspěšných žánrových experimentů, na rozdíl od většiny jejich videí totiž není jejich tvorba vůbec černobílá: „Neustále přemýšlíme nad tím, jakou kapelou vlastně chceme být. Kdybychom se uzavřeli do jednoho žánru, přestala by nás muzika těšit,“ nechal se slyšet frontman kapely Jesse Rutherford.

Čtěte také: The Neighbourhood v deseti číslech

Příští rok se The Neighbourhood již po několikáté vrátí do Prahy a jejich cílem bude představit poslední, v pořadí třetí studiový nosič Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing z minulého roku. Kapely obvykle vydají desku a mají hotovo. Tím, jak se dnes konzumuje hudba na streamovacích službách, je těžké udržet pozornost fanoušků. Proto jsme se rozhodli naše projekty vydávat postupně po větších částech,“ komentoval kytarista Zach Abels postupné vydávání písní na čtyřech EP, která i názvem nakonec složila celé album.

Čtěte také: The Neighbourhood ve Foru Karlín: Občas by bylo lepší zpívat na playback

Surfařská kapela z východního pobřeží neustále pluje po mísících se vlnách stylů a blíží se současným trendům a alternativnímu R&B: Neustále se někam posouváme a reagujeme na změny, všechno se teď kvůli streamovacím službám mění hrozně rychle. Může se vám naše změna líbit nebo ne, alespoň se to snažíme brát vážně,“ shodují se všichni členové.

Americká pop-rocková formace The Neighbourhood se do Prahy vrátí po nedávném, beznadějně vyprodaném vystoupení ve Foru Karlín. Koncert proběhne 18. února 2020 v novém pražském prostoru O2 universum a vstupenky za 990 Kč si budete moci koupit od 12. července v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 266 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.