The Neighbourhood se vrátí do Prahy a představí nové eponymní album

The Neighbourhood | Zdroj: facebook.com

Jen málokdo si v létě roku 2012 nebroukal megahit Sweater Weather americké skupiny The Neighbourhood v čele s Jessem Rutherfordem. Kapela se k nám v zimě po více než dvou letech vrátí s albem, které vyšlo v letos v březnu.

Kalifornské uskupení The Neighbourhood, které si kvůli barvosleposti frontmana udržuje černobílou estetiku, se do hudebního světa vrhlo v roce 2011 a hned o rok později vydalo singly Female Robbery Sweater Weather. Ty se o rok později staly součástí jejich debutové desky I Love You. Toto album se u kritiků těšilo skvělým recenzím, nikdo však nečekal, s jakou vervou přijde druhé Wiped Out! s hity jako Daddy Issues R.I.P. To My Youth, jenž si vysloužily snad ještě bohatější chvály. S touto nahrávkou se kluci podívali i k nám, a to dokonce dvakrát v jednom roce.

Letos v březnu vyšla deska třetí, kterou se pětice kluků rozhodla pojmenovat po sobě – The Neighbourhood. Před několika dny k vydanému materiálu přibylo ještě EP s názvem Ever Changing, takže na únorovém koncertu zazní spousta novinek, které jsme u nás ještě neměli šanci slyšet.

The Neighbourhood oznámili, že se bude jednat o jediné letošní evropské turné a byli tak hodní, že do něj zařadili i Prahu. Zahrají nám 6. února 2019 ve Foru Karlín. Vstupenky budou za 795 Kč dostupné od 5. října na webu fource.cz.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 297 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.