The Offspring pracují na novém albu

The Offspring | Zdroj: facebook.com

Není snad nikdo, kdo by neznal The Offspring – punk rockovou legendu s legendární písničkou Why Don’t You Get a Job. Oni sami teď prolomili dlouhé ticho a upozornili na to, že se na novém albu už pracuje.

Singl Coming For You je venku už tři roky, ale o novém albu se ale nemluvilo – až doteď. Sám kytarista The Offspring – Noodles nyní prolomil ticho a oznámil, že nová studiovka se právě dokončuje.

Jsou aktuálně ve studiu a pracují na novém albu. Mají nahraných deset písní, ale ještě se k nim musí dopsat texty. I tak by ale měl na podzim vyjít nový materiál. Ve studiu s nimi spolupracuje producent Bob Rock (Aerosmith, Mötley Crue, Black Veil Brides). Zatím se však neví přesný termín vydání ani název desky. Na pultech obchodů se tedy objeví nejspíš po jejich americké prázdninové šňůře Never-Ending Summer Tour.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 308 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.