The Offspring vydají nové album Let The Bad Times Roll

The Offspring | Zdroj: Universal Music, Daveed Benito

The Offspring takřka vstali z mrtvých a v polovině dubna vydají po několika hluchých letech novou desku. Desátá řadovka ponese název Let The Bad Times Roll.

Dlouhých devět let čekali fanoušci The Offspring na novou desku a už za pár dní se dočkají. Jihokalifornští, bezesporu legendární, průkopníci svižného punk rocku pracovali na novém materiálu několik let a deska vznikala na několika různých místech včetně jejich soukromého studia v Huntington Beach.

Čtěte také: The Offspring: Doktorát z molekulární biologie, skladby o zneužívání a smrti

Let The Bad Times Roll produkoval Bob Rock (Bon Jovi, Metallica, Black Veil Brides) a vyjde už 16. dubna. Frontman Dexter Holland se nechal slyšet, že se při tvorbě nevyhýbal tématům každodennosti, ale i aktuálním momentům. Titulní stejnojmenná skladba vznikla již v roce 2019 a zachycuje kapelu ve vynikající formě, kdy jejich uhrančivé riffy rozpoznáte na první dobrou a chytlavý refrén vás v tom akorát utvrdí.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.