The Rasmus jsou v novém klipu dojemní

The Rasmus | Zdroj: facebook.com

Opět netrvalo dlouho a The Rasmus vydali  v krátkém časovém úseku další videoklip. Ten je opět k písni z nového alba a kapela v něm ukazuje trápení mladého chlapce.

The Rasmus už na začátku října vydali novou studiovku. Tou je album Dark Matters, ze kterého jste mohli slyšet jako ochutnávku Paradise a Silver Night. Nyní je na řadě píseň Wonderman, k níž skupina natočila i videoklip. Ten je v celém svém průběhu dost ponurý a napovídá tomu i samotný text skladby, kde se autor svěřuje, že si vždy myslel, že je jiný než okolí. Nakonec se ale považuje za zázračného, protože na rozdíl od ostatních umí držet slovo.

Jak zní alespoň určitá část z nového Dark Matters se budeme moct přesvědčit už 15. listopadu v pražském Lucerna Music Baru, kde se představí právě The Rasmus. Vstupenky lze kupovat v sítích TicketPro a Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 330 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.