The Rasmus vydali nový videoklip k Silver Night

The Rasmus | Zdroj: facebook.com

V polovině listopadu The Rasmus odehráli v Lucerna Music Baru koncert, na kterém představili své nejnovější album Dark Matters. Z toho teď servírují nový videoklip k songu Silver Night.

Režírování celého videoklipu se ujal Vesa Manninen. Ten k samotnému videu, v němž je hlavní postavou robot během stříbrné noci, vypověděl, že touží být člověkem. Manninen dále říká, že chtěl vždy natočit něco tak netradičního a právě do stylu The Rasmus mu to sedělo. Jedná se možná o zajímavý nápad, ale rozhodně u vás nejspíš neprobudí chuť, koukat se na něj pořád a dokola. Vlastně se jedná o vcelku nic neříkající snímek, v němž není snad ani jednou záběr na samotnou kapelu, což je škoda, protože je zrovna teď v parádní formě.

Jak se celá práce líbí vám?


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 329 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.