The Rasmus vydali nový videoklip k Silver Night

The Rasmus | Zdroj: facebook.com

V polovině listopadu The Rasmus odehráli v Lucerna Music Baru koncert, na kterém představili své nejnovější album Dark Matters. Z toho teď servírují nový videoklip k songu Silver Night.

Režírování celého videoklipu se ujal Vesa Manninen. Ten k samotnému videu, v němž je hlavní postavou robot během stříbrné noci, vypověděl, že touží být člověkem. Manninen dále říká, že chtěl vždy natočit něco tak netradičního a právě do stylu The Rasmus mu to sedělo. Jedná se možná o zajímavý nápad, ale rozhodně u vás nejspíš neprobudí chuť, koukat se na něj pořád a dokola. Vlastně se jedná o vcelku nic neříkající snímek, v němž není snad ani jednou záběr na samotnou kapelu, což je škoda, protože je zrovna teď v parádní formě.

Jak se celá práce líbí vám?


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 193 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz