The Snuff lákají fanoušky na nový videoklip

The Snuff | Zdroj: Facebook.com

Kapela The Snuff po roce přichází s novým videoklipem k písni z úspěšného koncepčního alba Lotus.

The Snuff, pražská moderně-rocková skupina, která objela evropskou tour společně s americkou nu-metalovou ikonou lll Niño nyní vydává svůj nejnovější videoklip ke skladbě Life Essence, která je součástí jejich koncepčního alba Lotus. Dva koncerty také absolvovali s polskou, punk rockovou legendou The Bill.

Videoklip k písni je natáčený jako živák. Celé natáčení proběhlo na festivalu Rockování v Mnichovicích u Prahy a jeho režii má na svědomí Jakub Chudý.

,,Chtěli jsme fanouškům představit něco jiného než klasickou studiovou nahrávku s videoklipem, a tak jsme pro tentokrát odložili studiovou alchymii a přišli s živou nahrávkou! Cílem živého videoklipu bylo zachytit veškerou energii, dynamiku a vizuál naší současné show. Proto je hudební podklad opravdu surový – bez střihů, dohrávek a dalších podobných studiových úprav,“ dodává baskytarista Ijen Ayen.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.