Tinie Tempah ukázal světu video k novému singlu Children of the Sun

Tinie Tempah | Zdroj: oficiální facebook

Britský rapper Tinie Tempah vydal nedávno nový singl z připravované druhé desky Demonstration. Ten nese název Children of the Sun a nyní dostal i svou video podobu.

V současnosti nejžádanější anglický rapper Tinie Tepmah, jehož první deska Disc-Overy z roku 2010 lámala rekordy, dokončuje práce na svém v pořadí druhém albu. Tato deska s názvem Demonstration, která vyjde 4. listopadu, určitě patří k těm nejočekávanějším nahrávkám roku 2013. Držitel několika ocenění (např. Brit Awards) ji už během léta stihl uvést pilotním singlem Trampoline, který produkoval známý DJ Diplo a v němž hostuje americký hip-hopový mág 2 Chainz. Nekompromisní nahrávka vzbudila zaslouženou pozornost hudební veřejnosti, byla však pro většinu rádií příliš velkým soustem, které nedokázaly strávit. Nejnovější singl Children of the Sun s hostujícím Johnem Martinem, který je známý především spoluprací se Swedish House Mafia, je v tomto ohledu o mnoho přijatelnější. Skladbu se zpěvným refrénem, která bude jistě dobře fungovat na velkých koncertech a festivalech, vydává Tinie Tempah s ambicemi rádia pokořit.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).