Tom DeLonge opět uvažuje o návratu do Blink-182

Tom DeLonge | Zdroj: facebook.com

S Tomem DeLongem je to jako na houpačce. Občas vypustí informaci o tom, že je se zbytkem Blink-182 opět v kontaktu a mají skvělé vztahy, a to poté vyvrátí buď Mark Hoppus, nebo Travis Barker. Tom se aktuálně nechal slyšet, že je s klukama zase ve spojení a zvažuje i návrat do kapely.

Ex-zpěvák a kytarista Tom DeLonge se před lety rozešel s kapelou Blink-182 v ne moc dobré náladě a za tu dobu i několikrát ohlásil návrat do staronového tria. To po pár týdnech vždy vyvrátil jeden z dvojice, ať už Mark Hoppus (baskytarista), nebo Travis Barker (bubeník). Kluci během těch let nezaháleli. Prázdné místo po Tomovi rychle zabral Matt Skiba (Alkaline Trio) a v tomto seskupení vydali úspěšné album California. A chystají se prý na další.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Znáte vedlejší projekty členů Blink-182?

Nyní se Tom DeLonge v rozhovoru s Hilary Doneux pro rádio 91x v San Diegu vyjádřil směrem ke své ex-kapele, že znovu zvažuje návrat. Nejdříve si o tom ale potřebuje se svými bývalými kolegy promluvit.

Také poodkryl, proč vlastně se svými spoluhráči přerušil před lety kontakt a nechal je bez pořádného vysvětlení. Stalo se tak v době, kdy podle posledního vyjádření začal Tom spolupracovat s americkou vládou ohledně mimozemských civilizací a UFO. Jak on sám říká: „Když jsem začal s těmito věcmi, pracoval jsem s lidmi, kteří byli ve vládě a nemohl jsem o tom nikomu říct.“

Jestli se tentokrát jedná o pravdu, nebo opět o smyšlený příběh z hlavy DeLonga, se zatím neví, ale vzhledem k tomu, že na podobné téma Tom už několikrát lhal, jsme docela skeptičtí. Ještě si připomeňme, že Tom nedávno zveřejnil koncertní termíny s jeho hudebním projektem Angels & Airwaves a Blink-182 vypustili do éteru singl Blame It On My Youth, který je z velké části založen na popu.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 330 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.