Tomáš Klus k chystanému albu Spolu: Chceme být spolu s láskou. Kéž jsme

Tomáš Klus
Tomáš Klus | Foto: Barbora Čecháková, MonsterMusic

Tomáš Klus společně s Cílovou skupinou budou již od příštího měsíce šířit od září poselství lásky i prostřednictvím svého nejnovějšího alba Spolu. Album vyjde 7. září u Supraphonu a bude k dostání klasicky na CD u všech prodejců i na digitálních servisech jako jsou Supraphonline, iTunes, Spotify a další. K cédéčku navíc každý dostane i barevný náramek. Hlavním motivem vizuálu alba je totiž kruh.

„Onu cestu k poznání, že spolu je nejlíp se snaží mapovat písně seskládané tak, aby co nejvěrněji podaly příběh proměny, změny vnímání, vyrovnání stran přijímání a dávání toho nejcennějšího, co nám zde bylo dáno zažít – lásky, říká Tomáš Klus o albu, na kterém se kromě něj a Cílové skupiny podílela i jeho žena Tamara Klusová a Jan Jelen.

O výrazný design nového CD Spolu, které pracuje s principem kruhu, se postaral výtvarník a tatér Ondrash ve spolupráci s grafickým designérem Stanislavem Tomšejem. Součástí výpravného bookletu jsou rovněž foto karty Tomáše Kluse, členů Cílové skupiny, Tamary Klusové a dalších SPOLUpracovníků. Svým objektivem je zachytil fotograf Tomáš Třeštík.

Čím jasnější a pevnější budou naše vztahy s okolím, čím víc si mezi sebou věci vysvětlíme pravdou, tím dřív uvidíme, že není tak zle jak se říká, protože z podstaty chceme všichni dobro. Volíme k němu různé cesty. Zastáváme různé úhly pohledů na něj. Cíl nám ale sedí všem, ať už leží kdekoli. Chceme být spolu s láskou. Kéž Jsme. Kéž je Lásky plný svět. Album Spolu věnuji Jí ve všech podobách,“ popsal chystanou desku Tomáš Klus.

Album Spolu obsahuje výlety do různých hudebních stylů. Zazní rockovější, folkové či indie skladby, ale i hospodská odrhovačka. Celkem 21 žánrově pestrých skladeb lehce přesahuje hodinovou stopáž a patří mezi ně i singly  Apak a Tichá voda.

 


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.