Tomáš Klus s Vítem Klusákem natočili znepokojivý videoklip k filmu V síti

Tomáš klus | Zdroj: youtube.com

Nový dokumentární film pod taktovkou Víta Klusáka a Barbory Chalupové V síti zamíří do kin po celé republice teprve za týden, svou tématikou však poutá pozornost již několik měsíců. K projektu se nyní připojil i Tomáš Klus, a to dosti netradiční písní.

„Je doma máma?” Na tuto otázku se v oplzlém videoklipu ptá známý český písničkář Tomáš Klus přestrojený za sexuálního predátora, který přes internet obtěžuje mladé dívky. Zpěvák se spojil s jedním z režisérů filmu Vítem Klusákem a společně vytvořili krátkou a údernou upoutávku ani ne tolik na film, jako spíše na novodobou realitu. Ve videu režírovaném samotným autorem snímku V síti se Klus oddává pro oči nesnesitelným pohybům a za doprovodu nepříjemně temných elektronických melodií zpívá o věcech, co jsme nikdy nechtěli slyšet.

Čtěte také: Vojtěch Dyk vyrazí v doprovodu amerických muzikantů na turné s názvem D.Y.K.

Vážení, tento nepěkný, leč potřebný počin, páč je nutné rozvířit diskuzi na téma kultivace virtuálního prostoru, jsme dali dohromady s Vítem Klusákem. Bylo, je a bude mi ctí spolupracovat s někým, kdo neklouže po povrchu a s nebývalým zapálením odhaluje hloubku věcí, před nimiž často zavíráme oči v domnění, že samy zmizí,“ píše na své facebookové stránce zpěvák.

Film V síti od tvůrců Barbory Chalupové a Víta Klusáka dorazí do kin 27. února v České republice a 5. března na Slovensku. Ačkoliv je film dostupný pouze divákům starším 15 let, pro mládež od 12 let se bude hrát i cenzurovanější verze filmu V síti: Za školou.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 303 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.