Tomáš Klus se v novém videoklipu probouzí do nočních můr

Tomáš a Tamara Klusovi | Zdroj: youtube.com

Manželský pár Klusovi si společně střihli pěvecké duo. K písni A pak je venku už i videoklip, kde to Tomáš Klus nemá jednoduché a jeho manželka Tamara mu to zrovna neulehčuje. Jak se tedy povedl videoklip k jejich první společné písni?

Tomáš Klus chtěl zpívat se svou manželkou Tamarou už od samého začátku, ta byla ale proti, až doteď. Nejdříve společně nazpívali písničku A pak a nedávno k ní dotočili i videoklip. Ten měl premiéru začátkem měsíce. Režírování se ujala dvojice Jordan Haj a Givinar Kžíž.

Zpěvák se během videoklipu probouzí do nočních můr, ve kterých musí bezmocně přihlížet hned několika nehezkým scénářům, kdy si jeho manželka žije spokojený partnerský a rodinný život, ale s někým jiným, než je on. Během jednoho záběru se i ocitá na dně akvária. Mimo toho všeho zde partnerská dvojice vystupuje ve svém indiánském oblečení, v němž si řekli své ano. Jak už kraťoučký nástřel videa napovídá, je především o lásce a snech, možná spíš těch špatných, vše ale nakonec dopadá tak, jak má – dobře.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 291 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.