Twenty One Pilots a další předělali legendární desku My Chemical Romance

Twenty One Pilots | Zdroj: playbuzz.com

Twenty One Pilots, Asking Alexandria a další interpreti se rozhodli oslavit 10. výročí kultovní desky My Chemical Romance. Pod záštitou magazínu Rock Sound vydávají vzpomínkovou cover verzi slavného alba The Black Parade.

Přesně před deseti lety rozpoutali My Chemical Romance doslova mánii se svojí deskou The Black Parade, které se po celém světě prodalo přes 3 miliony kusů. Vzdát hold slavné desce, jež pomáhala rozpoutat tzv. emo vlnu, se rozhodl i britský magazín Rock Sound. Ten ke svému novému číslu bude nabízet speciální CD verzi tohoto alba s cover verzemi jednotlivých songů.

Největším lákadlem je přitom zajisté slavné duo Twenty One Pilots se svojí verzí balady Cancer. Na albu se ale objeví i jiná slavná jména, jako např. Asking Alexandria, Crown The Empire nebo Against The Current.

Jak se nahrávky povedly si fanoušci budou moci poslechnout i bez zakoupení již zmíněného magazínu a to např. na Spotify, Deezeru nebo YouTube.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...