Twenty One Pilots a další se představí na soundracku k Suicide Squad

Twenty One Pilots | Zdroj: rollingstoneaus.com

Soundtrack k filmu Suicide Squad, který vtrhne do kin už v srpnu, nabídne pořádnou hudební nálož. Mezi přispívajícími interprety nebudou chybět jména jako Twenty One Pilots, Skrillex, Panic At The Disco, Eminem nebo Imagine Dragons.

Jako by nestačilo, že nový film Suicide Squad (u nás pod názvem Sebevražedný Oddíl) o těch ‘nejhorších superhrdinech vůbec’, tedy o těch nejlepších padouších ze světa DC komiksů, láká například na originální ztvárnění legendární postavy Jokera hercem a frontmanem kapely 30 Seconds To Mars Jaredem Letem, teď se tvůrci snaží přilákat davy i doplňujícím soundtrackem. A zatím to vypadá, že je opravdu na co se těšit.

Jako první se s novým singlem představilo americké alternativní duo Twenty One Pilots. Novinka nese název Heathens a temně laděný klip k ní poukazuje na několik zbrusu nových záběrů z filmu.

Jako další do světa vyslali novinku i Imagine Dragons spolu s Lil Waynem a Whiz Khalifou. Song se jmenuje Sucker For Pain.

Dále se na soundtracku objeví například Panic At The Disco s coververzí legendární Bohemian Rhapsody od Queen, Kevin Gates, Skylar GreyEminem nebo Skrillex spolu s Rickem Rossem.

Album se do obchodů dostane 5. srpna, tedy den po premiéře filmu.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...