Twenty One Pilots jsou zpět, vydali nový singl a brzy zamíří do Česka

Twenty One Pilots | Zdroj: twentyonepilots.com

Twenty One Pilots jsou konečně zpět. Běhěm jediného dne udělali fanouškům radost novým singlem a oznámením tour, při které zavítají do pražské O2 areny.

Tři roky uplynuly od alba Blurryface, které vystřelilo Twenty One Pilots mezi nejpopulárnější skupiny na světě. Tato dvojice poslední dny pořádně lákala fanoušky na to, co má přijít. Skrze sociální sítě, emaily či bilboardy dávala najevo, že je zpět a chce, aby to všichni věděli. Několik dní tak vznikala spousta teorií o nových singlech, desce nebo koncertech. Dnes přišla konečně odpoveď.

Duo Tyler Joseph a Josh Dun dnes vydalo do světa nový singl s videoklipem. Novinka s názvem Jumpsuit přišla zároveň se zprávou o pražském koncertu, který se tentokrát odehraje v O2 areně. Americká kapela se v ní představí 16. února 2019.

Vstupenky budou v prodeji od 20. července v 10:00 v síti Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 124 Článků
Jsem student kreativního psaní v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i blog o méně znamých kapelách justlisten.cz