UkradenÝovoce exceluje s nově vydaným videoklipem k singlu Poletím II

ukradenÝovoce | Zdroj: Katka Hajdinová

Kapela ukradenÝovoce představila na konci června svůj zbrusu nový videosingl Vědomí. Momentálně na něj navazuje dalším songem, který nese název Poletím II a ke spolupráci si přizvala již známé tváře. Hlavní roli v klipu si tedy střihl Jaromír Nosek a produkce se ujal Tomáš Fröde. 

Za kameru se tentokrát postavil Etienne Schöbel a scénář si kapela napsala sama. „Scénář vznikal úplně stejně jako ten k předchozímu klipu „Vědomí“ – sešli jsme se v hospodě, nikdo nevěděl vůbec nic a neměl žádnej nápad…a někde mezi pátým pivem a třetím citrusem jsme to měli hotový,“ prozradil kytarista Láska.

Před kamerou se ocitl „dvorní“ herec skupiny Jaromír Nosek a přátelé. „Kluci jsou kamarádi, tak jsem se rozhodl, že jim budu hrát ve všech klipech,“ vysvětlil svou roli v klipu herec Jaromír Nosek.

I přes neshody, které nastaly ve skupině zakázanÝovoce si kapela ukradenÝovoce ve složení – Pišto, Láska, Franc a Tomy, slibně buduje svou pozici na hudební scéně a posiluje svou fanouškovskou základnu.

UkradenÝovoce rozšiřují svůj původní repertoár, zakládají si na originálním zvuku, specifickém zpěvu, melodických kytarách a energické strhující show. Po nabité letní festivalové sezóně se hudebníci chystají se spřátelenou skupinou Imodium na společné podzimní turné, kterým navážou na již proběhlá v letech 2014 a 2015. Během turné navštíví celkem 18 zastávek napříč celou republikou.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 141 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.