Uniklé album Lady Gaga koluje internetem

Lady Gaga | Zdroj: facebook.com

Jak se dalo očekávat, dlouho utajované a pomalu odtajňované album Lady Gaga, uniklo na internet o několik dnů dříve. Fanoušci marně odolávali, ale nikdo nevydržel čekat.

Leak nejspíše připutoval z Japonska, kde mělo album ARTPOP vyjít až 6. listopadu, ale nakonec bylo k dostání již 2. listopadu 2013. Došlo i na sdílení fotografií bookletu od japonských little monsters. Postupně se tedy fanouškům odhalovaly všechny singly v průběhu celé soboty. Sociálními sítěmi se ihned začalo šířit velké množství odkazů, kde bylo možné si album poslechnout. Nejdříve v LQ a po několika hodinách i v HQ. Mnoho fanoušků však striktně odsuzovalo každého, kdo nepočkal na oficiální vydání. Sama Lady Gaga prohlásila o úniku toto: „Vím, že album uniklo. Nevadí mi to. Radujte se z té hudby.“

Na oficiálním facebookovém profilu fanclubu Haus of GaGa Czech Republic si příšerky nejvíce zamilovaly písně Gypsy, G.U.Y. a Donattela. Na internetových diskuzích se fanoušci celkem jednotně shodli na tom, že je album úžasné a pějí na něj samou chválu. Někteří však cítí zklamání, především nad singly Fashion a Artpop, které považují za slabší články alba.

Uvidíme tedy, jak album zapůsobí na nás. Jakmile vyjde oficiální cestou – tj. 8. listopadu, očekávejte od nás recenzi.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.