United 5 představují klip k letnímu singlu

United 5 | Zdroj: oficiální stránky kapely

Skupina United 5 právě představuje svůj zbrusu nový videoklip a současně vyzývá fanoušky, aby pro ně natočili jeho oficiální verzi.

Svěží singl prvního česko-slovenského boybandu United 5 se jmenuje Name in the Sand (zdarma ke stažení na oficiálních stránkách kapely) a už má i svou obrazovou podobu. Ale pozor, nejde o verzi konečnou, protože kapela vyzývá svoje fanoušky, aby pro ni natočili videoklip oficiální.

Příznivci United 5 tedy můžou přes celé léto natáčet své zážitky na telefony, fotoaparáty, skrátka cokoli, co videa umí. Postupně budou zviditelňována na YouTube kanálu kapely, a nakonec z nich kluci sestříhají oficiální videoklip. Nejenže si tedy fandové a fanynky zahrají v oficiální verzi videoklipu, ale navíc za to budou odměněni.

United 5 jsou Matty (Matěj Bláha), Peter Juhás, Marthy (Martin Dufek), Norbert Brand, Mário Bendík

Mezi hlavní lákadla patří VIP vstupy pro partu kamarádů, kteří budou mít povolen vstup i do backstage, a tudíž se nevyhnou ani osobnímu setkání s United 5. Kapela navíc na podzim plánuje turné, a tak si výherce může vybrat kteroukoli ze zastávek tour.

Aktuální klip natáčeli kluci z kapely úplně sami, bez režiséra, scénáristy, kameramana či jiné profesionální techniky. Děj je velice jednoduchý. „V podstatě jde o to, že jsme si s klukama řekli, že si uděláme výlet pryč z civilizace. Nakonec se ale vše obrátí a začnou se dít nevídané věci,” popisuje stručně scénář Marthy.

Natáčení mělo i své dobrodružnější momenty. Jak popisuje Norbert: „Když Peter skákal do vody s GoPro kamerou na hlavě, vypadalo to fantasticky. Ten skok a vše kolem. Jenže když se vynořil, kameru neměl. Ve čtyřicetimetrové hloubce jsme si mysleli, že ji už nikdo nezachrání, a že všechny záběry jsou ztraceny. Nakonec se to povedlo manažerovi za pomoci zkušeného potapěče, za což jsme vděční.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...