V březnu říkali, že na podzim skončí. Teď však Hentai Corporation oznámili další turné

Radek Škarohlíd, Hentai Corporation
Radek Škarohlíd, Hentai Corporation | Foto: Viktória Váhovská, MonsterMusic

Ačkoliv to ještě na jaře vypadalo, že je dost velká šance, že se Hentai Corporation rozpadnou, tak nám už v létě dali jasně najevo, že to tak horké nebude. A teď navíc ohlásili podzimní turné! Na čtyřech zastávkách je doprovodí podobně šílení Horrible Creatures, kteří však budou hrát až po Hentai. Na koncerty v Děčíně, Teplicích, Berouně a Liberci tak raději doražte včas. Dále tahle thrash rock’n’rollová banda zahraje i v Prachaticích a dvakrát v Praze.

Uličníci Hentai Corporation se po festivaly nabitém létu vrací do klubů. Na začátku října zahráli i přes svou hrozbu, že se tak už nikdy nestane, v Brně a teď si brousí zuby na města v Čechách.

Čtěte také: Hentai Corporation v Brně: Tohle je poslední koncert v týhle sračce

Těšit se na ně můžete nejen v Praze, ale i v Děčíně, Teplicích, Berouně, Liberci a v Prachaticích. Na některých zastávkách je navíc podpoří thrash/death metaloví Horrible Creatures, kteří podle Hentai Corporation nejsou žádná ořezávátka, a na tour s sebou přivezou i dosud nevydané skladby.

Rozhovor: Hentai Corporation: Kdybychom byli těžký introverti, na pódiu se takhle nechováme 

Kromě vlastních akcí se banda kolem Radka Škarohlída ukáže i na showcase festivalu  Nouvelle Prague a všude s sebou přiveze nový merch s oblíbenými želvuškami.

Seznam zastávek Hentai Corporation na podzimním turné

26. 10. – Děčín, Garage
03. 11. – Praha, Nouvelle Prague
23. 11. – Teplice, Knak
24. 11. – Beroun, Metro
07. 12. – Liberec, Bunkr
21. 12. – Praha, Café v Lese
28. 12. – Prachatice, Národní dům


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.