V Praze byla otevřena nová hudební škola v režii Alexandra Smutného

Music Academy Prague - slavnostní zahájení | Zdroj: myacademy.cz

Music Academy Prague, tak se nazývá nová hudební škola s individuálním přístupem, jejíž činnost byla slavnostně zahájena za přítomnosti řady osobností české hudební scény.

„Na naší škole se může učit každý bez ohledu na věk, pokročilost i časové možnosti. Tvoříme učební plán pro každého studenta zvlášť, učitelé jsou studentům zároveň hudebními přáteli. Na lekce se lze přihlásit za 2 minuty přes intuitivní webový portál myacademy.cz. K zahájení studia stačí, pokud člověka hudba baví. Věřím, že je to nesmírně obohacující a zároveň to přispívá k všeobecně lepšímu vztahu k hudbě ve všech věkových kategoiích. Vidím to již roky na všech svých studentech, ať jsou to děti, pracující, důchodci nebo studenti,“ vysvětluje zakladatel hudební školy Alexandr Smutný.

Do začátku škole popřál vše dobré i Jindra Polák, Alexandrův kolega z kapely Jelen. Během večera byl zahájen také projekt Nástroje pro talentované nevidomé studenty hudby v rámci Nadace pro Všeobecný rozvoj člověka. Její zakladatel, Pavel Kopačka, projekt představil a předal koncertní pozoun v hodnotě 80 000 Kč zrakově postiženému studentovi Marku Dudovi. Nadačnímu projektu popřála populární zpěvačka Debbi.

Vše o výuce na Music Academy Prague naleznete na oficiálním webu.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 358 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.