V pražském Stormu vypukne hardcorový večírek pod taktovkou švédských Imminence

Imminence | Zdroj: rockhard.sk

Oblíbená skandinávská parta Imminence vydala na jaře minulého roku desku s názvem Turn The Light On, se kterou vyrazila na turné, mezi jehož zastávkami nechybí ani Česká republika. V roli supportu si návštěvníci mohou vychutnat emocemi nadopované Brity Acres a jejich německé kolegy The Oklahoma Kid.

The Oklahoma Kid sice nepůsobí na hudební scéně dlouhou dobu, přesto však mají za hranicemi pevnou fanouškovskou základnu. Metalcorová pětice z Rostocku má za sebou již předskakování kapelám jako Stick To Your Guns, Carnifex či Evergreen Terrace, a proto se není čemu divit, že si ji také Imminence vybrali jako doprovod na svém turné. Známějším jménem pak pro české fanoušky pravděpodobně budou britští zástupci hardcorové scény, kapela Acres. Návštěvníci se mohou těšit na emocionálně nabité melodie, naléhavé breakdowny a soustředěný zpěv.

Rozhovor (2019): Ben Lumber z Acres: Chci, aby každá má skladba měla vlastní příběh

Zlatý hřeb pak všechny příchozí čeká v podobě skupiny Imminence, jež svoji kariéru povýšila na nový level v roce 2015, kdy vydala singl The Sickness. Tuzemským fanouškům přijede představit svoje v pořadí již třetí album Turn The Light On, se kterým již nyní sklízí úspěch po celé Evropě. O jedinečné kombinaci post-hardcorových prvků, houslí a vokálů zpěváka Eddieho Berga, se můžete přijít přesvědčit již v sobotu 1. února do žižkovského Storm Clubu. Vstupenky jsou stále k dostání v prodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.