Venku je další klip z chystané Řezníkovy desky

Řezník | Zdroj: znk.cz

Martin Pohl, který v hudebním světě vystupuje pod pseudonymem Řezník, je zcela jistě nejpopulárnější postavou českého horrorcore. Na konci října mu vyjde nová deska s názvem Strangulační rýha. Nyní je venku nový klip.

Řezník už za sebou několik velmi zdařilých desek má a zatím to vypadá, že Strangulační rýha nebude výjimkou. Již vyšlá píseň Zoubková víla byla možná hudebně trochu průměrnější, ovšem zraky všech fanoušků potěšila povedeným loutkovým videem. U nové písně Potřebujem další válku je obojí opět na vysoké úrovni. Skladba je skvělou kritikou dnešní české společnosti, za videem zase stojí zkušená kanadská parta Reel Wolf Productions. Již po prvních osmnácti hodinách měla na YouTube přes 50 tisíc zhlédnutí.

Samotná Strangulační rýha se pak na pultech objeví již za dva týdny, tedy 31. října.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...