VIDEO: Ariana Grande s armádou zdatných žen obsadila Bílý dům

Ariana Grande | Zdroj: facebook.com

Nová deska i nový singl. Pusťte si videoklip Positions od Ariany Grande, který vás navnadí na nové album.

Ariana Grande posledním albem thank u, next konečně překlenula propast mezi kariérou v popu a ve dávno vytouženém R’n’B. Minulý týden se rozhodla rozředit všechny špatné zprávy letošního roku a oznámila, že velmi brzy chystá vydání nové desky. Na tu upozornila také titulním singlem Positions, kterému hned pořídila i klip.

Čtěte také: Ariana Grande v deseti číslech

Video, jehož režie se ujala legenda v oboru Dave Meyers, předává velice jasnou zprávu – ženy jednou budou vládnout a budou odvádět stejně dobrou, a ne-li lepší, práci, co muži. Grande sehrává roli úspěšné prezidentky, která má za sebou kabinet podobně silně vypadajících političek. Stejně tak ženy ve videu představují i policistky, ochranku i mnoho dalších výkonných pozic. Síla poslání se nedá minout.

Recenze: Ariana Grande se na thank u, next oficiálně loučí s popem. Dá se však jejím R’n’B a trapovým vibes věřit?

Úspěchy již zmíněného alba thank u, next se budou světové hvězdě velice těžko překonávat – po vydání totiž ihned vystřelilo na první pozici mezi nahrávkami a tři písně obsadily všechny stupínky na žebříčku singlů, čímž si uzmula dosavadní rekord v této kategorii. Dokáže překonat sama sebe?


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.