VIDEO: Foals v klipu k písni Wash Off nabádají k tomu, jak si správně mýt ruce

Foals | Zdroj: facebook.com/foals

Britská indie-rocková kapela Foals doplňuje druhou část studiovky Everything Not Saved Will Be Lost – Part 2 o další píseň Wash Off. Ta se týká jednoho z nejaktuálnějších témat – koronaviru. Ve videoklipu je ukázán správný postup při mytí rukou s časovačem, doprovázen chytlavým textem.

Kreativní Foals představili 9. března výstižný klip pro svou novou energetickou píseň Wash Off, která je součástí nejnovějšího alba Everything Not Saved Will Be Lost. Ten vznikl v souvislosti šíření koronaviru po celém světě. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) je důležité si mýt ruce po dobu 20 sekund, aby bylo mytí dostatečně efektivní, což se rovná dvojnásobnému zpívání písně Happy Birthday. Místo zpívání Happy Birthday, tak můžete během mytí zpívat píseň Wash Off.

Čtěte také: Slovenský festival Grape oznamuje první jména. Dorazí Daughter, Foals nebo Yung Lean

Skupina se tímto nechala inspirovat k vytvoření preventivního videoklipu a odkazuje své posluchače ke dbání hygieny. V klipu se střídají páry rukou opakovaně důkladně se čistící po dobu 20 sekund. Během této doby probíhá odpočet v levém dolním rohu a celé video končí tipy, jak zabránit dalšímu šíření nákazy.


Napište komentář