VIDEO: Franta z Mostu si vyměnil identitu s Markem Ztraceným

Marek Ztracený | Foto: Jan Tůma

Další videoklip Marka Ztraceného je na světě, tentokrát k písni Dvě láhve vína. Hlavní roli si střihl Franta z Mostu, na pomoc byli přizváni i fanoušci.

Marek Ztracený počátkem příštího roku uspořádá vůbec svůj doposud největší koncert v kariéře, v O2 areně. Mezi přípravami si však udělal čas, aby natočil nový videoklip, kde obsadil do hlavní role herce Zdeňka Godlu, jehož většina zná jako postavu Franty z kultovního seriálu Most.

Čtěte také: Marek Ztracený vyráží na svůj životní koncert do O2 areny

Hned na začátku příběh nabírá na zajímavosti tím, že si Marek se Zdeňkem prohodí indentitu a dochází tak k zábavným momentům.

Atmosféra natáčení byla pohodová a dost jsme se nasmáli. Ono vyměnit si se Zdeňkem Godlou navzájem identitu je prostě zábavné samo o sobě. Nechápu jak, ale zase se nám povedlo dostat do klipu tak zajímavé lidi, jako je zmíněný Zdeněk Godla, Jirka Krampol nebo Martina Pártlová. Úžasní byli také komparzisté, které jsme vybrali na našem Instagramu. I díky nim je ten klip takový, jaký je, a oni za to zaslouží velké poděkování. Mimochodem, splnil jsem si svůj dětský sen a byl chvíli popelářem. Teď zbývá už jen vyhrát závod Formule 1 a na olympiádě v lyžování porazit Hermanna Maiera,“ poznamenává ke klipu Marek.

Aktuálně Marek Ztracený vyjíždí na festivalová pódia a čeká ho více než padesát koncertů. Nově svou kapelu rozšířil o dechovou sekci, a tak celé vystoupení získává nový neotřelý úhel.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.