VIDEO: James Blunt se v dojemném klipu Monsters vyrovnává s onemocněním svého otce

James Blunt | Zdroj: Atlantic Records

Aktuální singl Jamese Blunta Monsters vás dost možná přiměje k slzám. Populární zpěvák nedávno oznámil, že jeho otec, plukovník Charles Blount, bývalý důstojník kavalérie, trpí chronickým onemocněním ledvin 4. stupně. Počátkem března James Blunt vystoupí v Praze.

Bluntův nový singl a klip Monsters je poctou umírajícímu otci, který si v klipu dokonce i zahrál. Jednoduché minimalistické video s jediným střihem a spoustou emocí režíroval renomovaný Vaughn Arnell.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Co nás čeká v roce 2020? Těšíme se na Green Day, Twenty One Pilots, Bring Me The Horizon i Kensington

„Nejsem tvůj syn, nejsi můj otec. Jsme jen dva dospělí muži, kteří se rozloučili. Netřeba odpouštět, netřeba zapomenout, znám své chyby a znáš moje,“ zpívá James Blunt v novém videoklipu Monsters. Snaží se ovládat slzy a divák pozoruje jeho syrové emoce. Jakmile kamera odjíždí z detailu na celek, je zřejmé, že Bluntův otec seděl vedle něj celou dobu.

Všechen výtěžek z písně Monsters se Blunt rozhodl věnovat organizaci Help For Heroes a British Legion.

V pátek 6. března 2020 vystoupí s kapelou v pražské Tipsport Areně v rámci turné k novému albu Once Upon A Mind, kterým se vrací zpět k ryzímu písničkářství.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 319 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.