VIDEO: Kapela Mirai vydala velmi emotivní klip k písni Anděl

Mirai | Foto: Benedikt Renč

Kapela Mirai, jež před pár dny sklidila úspěchy v anketě Český slavík Mattoni, přichází s dalším videosinglem z debutové desky Konnichiwa. Tentokrát jde o emotivní skladbu Anděl, kterou kapela věnovala zesnulé manželce bubeníka.

Někteří z vás jistě mapují kapelu Mirai od jejího prvopočátku a singlu Dítě robotí. Jiné možná bavil letní klip Souznění nebo pandí lyric video Cesta z města. Melancholické Divadlo pak po vydání megaúspěšného videosinglu Když nemůžeš, tak přidej upadlo tak nějak v zapomnění a Pojď, zapomenem přineslo jedinečné záběry z Japonska.

Když před více než měsícem vyšla kapele Mirai debutová deska Konnichiwa, věhlasu se takřka hned dočkala emotivní píseň Anděl. A o to více pak vzhledem k tragické události, která před nedávnem postihla bubeníka Šimona. Pochopitelně se tak stala další skladbou, kterou doprovází i videoklip. Ten vznikal za podpory města Frýdek-Místek a režíroval jej, stejně jako Divadlo a Pojď, zapomenem, Ondřej Urbanec.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 321 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.