VIDEO: Lanie Khuc aka opavská Dua Lipa přichází s tanečním singlem Mind Games

Lanie Khuc | Foto: archiv zpěvačky

Mladá a talentovaná zpěvačka Lanie Khuc z Opavy je tzv. „half Vietnemese girl“. Po úspěšném singlu Don’t Push Me Away, který pravidelně hrál na rádiu Helax, přišla s druhým singlem Mind Games. Dočká se podobného úspěchu?

Lanie Khuc je čtyřiadvacetiletá zpěvačka s vietnamskými kořeny, jejímž životním posláním je hudba. Jako téměř každý mladý muzikant, začala i ona s nahráváním coverů ikonických zpěvaček typu Lana Del Rey, Adele nebo Rihanna na platformu YouTube. K tomu se připsaly letité zkušenosti z pěveckého sboru a již ve čtrnácti letech spatřila světlo světa její první skladba.

Čtěte také: VIDEO: Dolls in the Factory lákají na nové EP singlem Stop for a Minute

Rok 2020 se pro Lanie Khuc stal přelomovým. Po letním songu Don’t Push Me Away, který pravidelně hrál na rádiích Helax, vydala na podzim svůj již druhý singl Mind Games. Stejně tak, jako i v ostatních případech, vložila autorka do skladby kus sebe. Konkrétně úryvek „I know you like to play your mind games“ podržený beatem Filipa Najsera je o konkrétním člověku, který si libuje v manipulaci s lidmi a záměrně ostatní nechává se do něj zamilovat.

Atmosféru skladbě dodává videoklip z produkce opavské tvůrčí trojice Picklejar Production. Nápisy na stěnách a neonové reflektory s osmdesátkovým nádechem totiž působí jako z videoklipu zpěvačky Dua Lipa.

Co na singl Mind Games říkáte vy?


Napište komentář