VIDEO: MUSE vydali nový singl Thought Contagion

Muse | Zdroj: Warner Music

Jedna z nejpopulárnějších kapel současnosti vydává další singl. Děje se tak rok poté, co loni vydala nahrávku Dig Down. Nyní přichází i s novým videoklipem.

MUSE se v posledních letech řadí mezi jedny z nejlepších kytarových kapel a velkou základnu fanoušků mají i v České republice. Ti s nadšením vyčkávají každou novou nahrávku. Tentokrát jim udělali MUSE radost s novinkou Thought Contagion, ke které zároveň vyšel i vidoeklip. Video natočil už skupinou prověřený Lance Drake. Nahrávka se zamýšlí nad tím, jak mohou myšlenky a přesvědčení jiných lidí infikovat vaši mysl, dostat se vám do hlavy a změnit způsob, jakým uvažujete.

Rozhodně se jedná povedenější práci, než u Dig Down. Ta byla bohužel posluchači hůře zapamatovatelná. Navíc by se mělo jednat o další ukázku z chystaného alba, které by mělo vyjít ještě letos. Přesný termín ani další podrobnější informace ale nejsou zatím bohužel známy.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 250 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.