VIDEO: Nebe přichází s dalším singlem z léčebny, hlavní roli klipu ztvárnil Štěpán Kozub

Nebe | Oficiální promo kapely

Havířovská kapela Nebe o sobě dala naposledy vědět před dvěma měsíci singlem Stella, který frontman Petr Harazin napsal pro olomouckého šéfkuchaře Přemka Forejta. Aktuální skladba Neviditelný vznikla v závěru Harazinova pobytu v protialkoholní léčebně a ve videoklipu se objevuje herecká hvězda ostravské scény Štěpán Kozub.

Text k nové písni Neviditelný dokončil Petr Harazin v čase svého pobytu v opavské protialkoholní léčebně. „Bylo to v době těsně před propuštěním z blázince, na začátku úplně nové životní etapy. Nechtěl jsem opouštět téma závislosti a po melancholické písni Kvit jsem toužil napsat ještě jednu píseň, avšak z jiného úhlu pohledu na svůj vlastní příběh,” vzpomíná Harazin.

Čtěte také: Nebe: Kouzlo písně Kvit spočívá v její naprosté autenticitě. Je osobní zpovědí Petra Harazina

Videoklip, který si jistě oblíbí hlavně generace sledující YouTube kanál Tři tygři, poukazuje na příběh muže, jenž má po krk stereotypního života po boku své partnerky. V záběrech se objevují také fotbalisté Baníku Ostrava nebo zpěvačka Heidi Janků.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.