VIDEO: Singl Say It ohlašuje nové album Portless

Portless | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Tuzemští Portless připravují nové album. Termín vydání a další větší info není zatím známo, alespoň však do éteru vypustili první ochutnávku. Say It napovídá, že bude studiovka hned v několika bodech podobná předešlé Back, a to i včetně rapu Henryho D.

První ochutnávkou z chystané novinky je pilotní singl Say It. K němu parta hudebníků v čele s Kryštofem Michalem natočila i videoklip, kde si hlavní roli zahrál Vincent Navrátil. Kapela tak navazuje na desku Back z roku 2017. I zde bude výrazně zastoupen rap v režii Henryho D., který uslyšíte už na zmiňovaném nejnovějším singlu. Ani žánrově se skupina nijak neodlišuje od toho, co už má vyzkoušené a ví, co na její posluchače funguje.

Recenze: Portless svou deskou říkají zpět, ale jdou pořád kupředu

„Celým songem se táhne popěvek „Say It“, který apeluje na nás všechny, abychom se nebáli mluvit o důležitých věcech s lidmi, na kterých nám záleží. Nikdo totiž nevíme dne ani hodiny… Když to neřekneme teď, může se stát, že další šanci už nikdy nedostaneme,“ doplňuje Kryštof Michal. Písničku dotváří hraný emotivní videoklip v hlavní roli s hercem Vincentem Navrátilem. Děj se odehrává v prostředí pražských Letňan.

V nejbližší době můžete Portless vidět na Energy Festivalu v Jizerských horách 8. února 2020.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.