VIDEO: V hlavní roli kamarádi a fanoušci. Kapela Jelen vydala povzbuzující klip plný naděje

Jelen Tour 2018, Brno | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

„Bylo nám dobře a bude nám líp,” se zpívá v refrénu k písni Jehnědy, která ač v repertoáru kapely Jelen zní delší dobu, je v současné době aktuálnější, než kdy dříve. Kapela proto oslovila své fanoušky, aby společně s nimi i v době karantény natočili videoklip, který by přinesl alespoň trochu radosti.

Kapela Jelen, která stejně jako všichni tráví čas v karanténě, chtěla aspoň tímto malým skutkem povzbudit a poděkovat všem, kteří pomáhají.

Čtěte také: Dan Bárta: Pro někoho, kdo se zaobírá experimentální hudbou, jsme mainstream jako fík

Jindra Polák napsal text k písni Jehnědy již před lety, kdy s kapelou vyjeli na zimní soustředění na Lipno. „Byl to přesně ten den, kdy se zima pomalu ale jistě začne překlápět do jara, slunce se probudí a začne mít sílu a sníh a led ještě drží, ale pod ním, v hlíně a ve větvích stromů se začíná probouzet život. Přišlo to úplně z ničeho nic, vcelku a tak, jak to v tom refrénu i zůstalo,” vzpomíná.

„Záběry, co nám přišly, ⁠nám zvedly náladu a je úžasné vidět, kolik úsilí tomu všichni věnovali a kolik legrace u natáčení zažili. Snad z těch záběrů ucítíte stejnou pozitivní energii a dokážeme ji společně nasměrovat správným směrem a poslat dál,” věří členové kapely Jelen.


Napište komentář