Vilém Čok porodil. Novou desku Best Rock Čok

Vilém Čok - Best Rock Čok | Zdroj: In Motion Agency

Jednoduchými slovy, jako nezávislost, rebelství, individualita popisuje zpěvák a baskytarista Vilém Čok svůj nový projekt Best Rock Čok. Deska mapuje zpěvákovu kariéru od roku 2002 do roku 2013.

Mimo samotné skladby na disku posluchač nalezne též čtyři bonusy a jednu povídku. To ale stále není všechno. Album je totiž dvoudiskové, a druhý dist obsahuje videoklipy a živý koncert. K tomu všemu booklet ukrývá kompletní texty, fotoreport a dárek v podobě vstupenky na koncerty Viléma Čoka a jeho kapely BYPASS.

Album Best Rock Čok pořídíte pouze na koncertech nebo na stránkách Viléma Čoka. „Projekt jsem rodil téměř dva roky a jsem na své nové dítě patřičně hrdý,“ říká sám Čok. Desku může vlastnit pouhých 500 majitelů, protože je vydána v limitované edici. A cena? Nečekaně 500 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...