VOXEL zveřejnil videoklip ke svému novému siglu

Zpěvák VOXEL | zdroj: img.cz.prg.cmestatic.com

Mladý český zpěvák známý jako VOXEL poslal do světa, jako vlaštovku předznamenávající jeho další album, videoklip ke své nedávno zveřejněné písni Jednou. Podívejte se, jak se mu vydařil.

Český popový zpěvák Václav Lebeda, který si říká VOXEL, nedávno zveřejnil svou novou píseň a nyní i klip k němu. Songem Jednou láká nejen své fanoušky na jeho druhé album, jež právě chystá. V rádiích si novinka zatím vede na hitparádového začátečníka dobře. Pohybuje se kolem slušného dvaapadesátého místa, ale mezi domácími skladbami je osmnáctou nejhranější.

Tento talentovaný zpěvák a skladatel je jedním z nejvýraznějších z jeho vrstevníků-hudebníků nové generace. A i když své štěstí nejprve neúspěšně zkoušel v pěvecké televizní soutěži Česko Slovenská Superstar, dostalo se mu nakonec úspěchu. Už teď má na svém kontě několik ocenění jako titul Hvězda internetu, kterou získal v loňském ročníku ankety Český slavík, nominaci na cenách Anděl 2014 v kategorii Objev roku a titul objev Óčka pro rok 2013.

Čtěte také: VOXEL pokřtil v Paláci Akropolis CD All Boom

Zpěvákova nová deska vzniká v produkci Honzy Balcárka z Light & Love, s nímž VOXEL už spolupracoval na několika písničkách z debutu All Boom!. Společně zvěčnili i hudebníkův největší hit V naší ulici, který má nyní téměř 2,7 milionu zhlédnutí na YouTube.

A tady je nové video VOXELA k písni Jednou!

 


Napište komentář