Vyhraj dva lupeny do Rožmberku nad Vltavou v rámci festu Hrady.cz

Hrady.cz | zdroj: http://www.electropiknik.cz/

Oživte si svůj víkend (17. – 18. 7.) a v rámci festivalu Hrady.cz vyhrajte dvě vstupenky do zastávky Rožmberk nad Vltavou! Čekají vás samé lahůdky české i slovenské hudby. Odpovězte na naši jednoduchou otázku a dva lupeny na tuto akci můžete mít v kapse!

V pátek 10. července odstartoval 11. ročník kulturního festivalu Hrady.cz a nyní pokračuje dál i do Rožmberku nad Vltavou. V pátek 17. 7. 2015 se můžete na Staropramen Stage těšit na Mandrage, Monkey Business nebo Tomáše Kluse a v Red Bull Tour Bus třeba na Wohnouty. V sobotu vaše uši mohou na Staropramen Stage zaslechnout Čechomor, Tata Bojs, Wanastowi Vjecy nebo Chinaski a na Bohemia Chips Stage No Name, Annu K, MIG 21 nebo Xindla X. Kromě hudby je ve vstupence na tento festival zahrnut i vstup na vybraný hrad gratis.

A jak získat dva vstupy zdarma? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, odpovězte na primitivní soutěžní otázku a pošlete svou odpověď na mail soutez@monstermusic.cz s předmětem Rožmberk nad Vltavou.

Otázka zní:

Který hrad zakončí letošní ročník festivalu Hrady.cz?

a) Bouzov

b) Bezděz

c) Švihov

Soutěž o 2×2 vstupenky do Rožmberku nad Vltavou (17. – 18. 7 2015) v rámci českého festivalu Hrady.cz  probíhá od neděle 12. července do čtvrtka 16. července včetně. Výherci budou informováni e-mailem během následujícího dne. Držíme palce!

 

 


Napište komentář