Xindl X po vydání nového klipu oznámil turné na příští rok

Xindl X | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Oblíbený písničkář Xindl X slaví 10 let na scéně. Vydal nový klip a těší se na rok 2018, který se ponese ve znamení velkého turné a několika dalších překvapení.

Nyní se Xindl X rozloučil se svým aktuálním albem Kvadratura záchranného kruhu vydařeným videoklipem k písničce Světlo na konci tunelu, který byl vytvořen z živých záběrů z letních festivalů. Příští rok to bude deset let, co je tento hudebník na scéně, a Xindl X je hodlá oslavit hned třemi dárky pro fanoušky.

Už v lednu vyjde nový singl Věčně tvá nevěrná, který je titulní skladbou k filmu Milana Cieslara. V říjnu nás pak čeká nové album Sexy Exity, ke kterému se záhy rozjede tour po celé republice. Bude skýtat 13 zastávek v 11 městech, mezi nimiž nebudou chybět Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Karlovy Vary ani tři večery v pražském Lucerna Music Baru.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 147 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.