Xindlova Věčně nevěrná získala nový videoklip

Xindl X | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Písničkář Xindl X patří už několik let dozajista k nejviditelnějším postavám současné české hudební scény. Jeho umělecký život je stále plný aktivit, a tak nic nenasvědčuje tomu, že by se to v brzké době mělo změnit.

Zajímavou novinkou je videoklip k písničce Věčně nevěrná, která je duetem se zpěvačkou Sabinou KřovákovouXindla X zaujal nejen její zpěv, ale i fakt, že si velkou část svých písniček píše sama, což na dnešní popové scéně není zrovna obvyklé. Videoklip vznikl ze záběrů ze stejnojmenného filmu. Klip tedy může sloužit i jako jakýsi trailer k tomuto snímku.

Film Věčně nevěrná půjde do kin koncem února, vznikl pod vedením režiséra Milana Cieslara a můžeme se v něm těšit na slavné herce, jakými jsou Saša RašilovLenka VlasákováVilma Cibulková nebo Jiří Lábus.

Další očekávanou novinkou je Xindlovo album Sexy exity, které by mělo vyjít na podzim.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...