Yungblud se na podzim vrátí do Prahy, tentokrát zamíří do Roxy

Yungblud - Futurum Music Bar 2019 | Foto: Rusty Shepherd

Po vyprodaném evropském turné Yungblud ohlásil další letošní koncerty. Během podzimních zastávek nevynechá opět ani Prahu, kde poprvé vystoupil teprve před pár dny.

Poprvé se v Česku Yungblud představil letos v lednu, a to v beznadějně vyprodaném Futurum Music Baru. Ti, na které tehdy vstupenky nezbyly, nemusí však smutnit. Nadějný mladý punkáč totiž ohlásil podzimní pokračování turné na němž opět nemine Prahu. Futurum ale tentokrát vymění za Roxy.

Fotoreport: Yungblud a Carlie Hanson, 23. 1. 2019, Futurum Music Bar, Praha

Jeho nejnovější singl Loner byl médii velmi kladně přijat a vysloužil si pochvalu od redakcí z řad NME, the BBC, MTV či Clash Magazine. Klip vidělo na YouTube během prvních pár dní více něž jeden a půl milionů fanoušků.

4. listopadu 2019 to v Praze roztočí znovu, a to v klubu Roxy. Vstupenky lze koupit v síti GoOut.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.