Z Fora Karlín se stane domeček pro panenky. Přijede Melanie Martinez

Melanie Martinez | Zdroj: facebook.com/melaniemartinezmusic/

Extravagance a vzhled panenky jsou dva typické rysy talentované zpěvačky Melanie Martinez. Řadí se tak svou výstředností mezi umělce jako je Yungblud nebo Billie Eilish. Už příští týden vystoupí v Praze, aby představila svoje poslední album K-12.

Kariéra Melanie Martinez nesahá prozatím do daleké historie, ale i tak se zpěvačka může pyšnit miliony fanoušků po celém světě. K tomu ji mimo jiné pomohla hlavně soutěž The Voice. Přesto, že bohužel nezvítězila, však na svou lásku k hudbě nezanevřela a šla vlastní cestou. Tu započala singlem Dollhouse a trvá dodnes. Má na kontě již dvě alba, z čehož to nejnovější s názvem K-12 vyšlo v září loňského roku.

Čtěte také: Fenomén Billie Eilish a její cesta k debutovému albu

Její hudba je jakýmsi spojením alternativní tvorby s prvky hip-hopu, elektroniky i popu. Texty všech písniček mají určitě poslání a povětšinou v nich figuruje postava dítěte. To souvisí také s hlavním charakterem či možná dokonce alter egem samotné Melanie, a tím je Cry Baby. Celá její tvorba je propojena příběhy a dává tak hudební stránce jiný rozměr.

Čtěte také: 5 hitů roku 2019: Yungblud ve spolupráci s Machine Gun Kellym nebo country rapový Lil Nas X

Propracované vystoupení s různými projekcemi a kulisami, které posluchače přenesou do domečku pro panenky, proběhne 3. února 2020 ve Foru Karlín. Vstupenky jsou dostání na stránkách pořadatelů Fource. A co víc, její koupí podpoříte i dobročinnou organizaci PLUS1 zaměřenou na udržování rovnosti ve společnosti.


Napište komentář