Zemřel Paul Bäumer z projektu Bingo players

Bingo players - (zleva) Maarten Hoogstraten, Paul Bäumer | Zdroj: facebook.com

Elektronická scéna smutní, přišla totiž o výborného nizozemského DJe a producenta Paula Bäumera. Tomu lékaři před několika měsíci diagnostikovali rakovinu. Tento umělec bohužel svůj životní boj prohrál.

V posledních hodinách koluje na sociálních sítích nemilá zpráva, kterou zveřejnil kolega Maarten Hoogstraten: „Vážení, hluboce zarmoucen vám oznamuji, že Paul včera v noci zemřel po boji s rakovinou. Bojoval silně až do konce. Chceme vám poděkovat za vaši podporu v několika uplynulých měsících. Netřeba dodávat, že všechna naše nadcházející vystoupení do konce roku byla zrušena. Brzy přineseme více informací. Paule, budeš nám chybět.“ Tato dvojce je známá především hity jako Cry (just a little), Rattle či Mode.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.