Zpěvák legendárních Cannibal Corpse nabídne svůj sólový debut

Corpsegrinder | zdroj: facebook.com/george.corpsegrinderfisher

Americká kapela Cannibal Corpse je pro svět brutálního death metalu naprostou alfou a omegou s neskutečnou popularitou po celém světě. Známý frontman s přezdívkou Corpsegrinder má nyní plné ruce práce se svou první sólovou deskou, která vyjde počátkem února a na které umělec ukáže přesahy do jiných metalových subžánrů.

Diskografie samotných Cannibal Corpse je nabitá řadou kvalitativně srovnatelných desek. Již od roku 1995 je jejich neodmyslitelnou součástí výkon zpěváka George Fishera známého spíše jako Corpsegrinder. Skrz jeho mohutný krk zazněl majestátním growlingem nespočet textů se šíleně krutými tématy plnými těch nejbrutálnějších praktik, které si skvěle rozumí s řezavými riffy i důraznou rytmikou.

Čtěte také: Mgła v MeetFactory ukázala, že patří mezi špičku polského black metalu

Svou první sólovou desku zpěvák nazval prostě a jednoduše Corpsegrinder. Na YouTube se zatím objevila pouze krátká ukázka, z které nelze mnoho vyvodit, podle slov samotného umělce nicméně fanoušky čeká velmi tvrdá deska s přesahy do thrash metalu a hardcore. Muzikanti z domovské kapely se na albu (poněkud překvapivě) objeví spíše sporadicky. Dílo vyjde 4. února 2022 a snad všichni posluchači brutálního death metalu jsou plni nadšeného očekávání.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 303 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky