Foto: Chris Rea, 30. 10. 2014, O2 arena, Praha

Chris Rea | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Chris Rea se po dvou letech vrátil do České republiky a odehrál bezmála dvouhodinový koncert v pražské O2 areně. Nerozhodila ho ani utržená struna. Podívejte se na pár fotografií.

Kytarista Chris Rea přijel ve čtvrtek 30. října do Prahy se svou doprovodnou kapelou v rámci The Last Open Road Tour. Kulisy pódia byly divadelně laděny do jednoho stylu – kytara. Chris zahrál a svým chraplákem zazpíval nejznámější skladby, jako třeba Road To Hell nebo Julia. Celou reportáž si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.