Fotoreport: Seafret vyprodali Café V lese a slíbili další koncert

Seafret v Café V lese | Foto: Martin Kožucharov, MonsterMusic

Seafret ve čtvrtek poprvé navštívili Prahu. Dočkali se nečekaného úspěchu a jejich koncert byl během chvíle vyprodaný. Atmosféra byla natolik zdařilá, že během vystoupení slíbili, že tu rozhodně nejsou naposledy.

Koncert byl vyprodaný během chvilky a také podle toho vypadala atmosféra v klubu. Velké teplo nikoho z fanoušků neodradilo. Ti dali najevo svou velkou podporu a vděčnost, kterou ani samotní Seafret nečekali a během koncertu slíbili, že nás navštíví znovu, ale už ve větším prostoru.

Předkapela na představení chyběla, ale rozhodně to nevadilo. O to víc se publikum těšilo na samotné Seafret, kteří začali hrát okolo půl deváté večer. Celý koncert byl, až na jednu písničku, akustický. Dodalo mu to skvělou atmosféru a nikdo neměl pocit, že „něco“ chybí. Kytara popř. klávesy úplně postačily k tomu, aby se show vydařila během refrénů je ještě doplňoval elektronický kopák.

Zaznělo několik písní z prvního alba Tell Me It’s Real (Oceans, To the Sea, Beauty on the Breeze), ale také jedna novinka a jedna skladba doposud nevydaná. Zaručeně největší ohlas si získala píseň Be There. Tu zahráli v rámci přídavku, který si publikum vyžádalo.

Podívejte se na fotografie z prémiového vystoupení, které nafotil náš fotograf Martin Kožucharov.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.