Foto: Voila!, 1. 12. 2015, Palác Akropolis, Praha

Voila! | Zdroj: Marie Holoubková

Začátek prosince byl ve znamení skupiny VOILA!. Kapela vystoupila v pražském Paláci Akropolis a nadělila svým příznivcům dárečky v podobě nových písní a speciálních hostů.

Skupina VOILA! v čele se zpěvačkou Zdenkou Trvalcovou přichází rok od vydání debutu Décollage, které sklidilo výborné ohlasy, s novými skladbami z dalšího připravovaného alba. Koncert nazvaný Ballotin de VOILA! uvedl jejich premiéru a ukázal i další hudební směřování kapely. Návštěvníci večera byli ohromeni řadou zajímavých hudebních hostů. Na scéně se objevil pozounista Štěpán Janoušek, saxofonista Jan Kincl, perkusionista Vít Halška, zpěvačka Ivana Mer, raper Luise de Fumès nebo na sesterské duo vokalistek Lamošových alias Hot Sisters. Atmosféra večera gradovala speciálním vstupem vzdušné akrobatky Ariadny Vendelové, která uhranula diváky smyslnými pohyby a tancem.

O velké překvapení večera se postarali i samotní členové kapely. Akordeonista Michal Mihok se předl hrou na jiný klávesový nástroj, bubeník Honza Chalupa se na chvíli vzdal bicích, kontrabasista Miloš Klápště zapojil v rámci nového zvuku také hru na baskytaru a Zdenka zpívala nejen ve své oblíbené francouzštině, ale i v angličtině, slovenštině a španělštině.


Napište komentář