Fotoreport: Smrtislav, violoncello a deprese s ironií v brněnské kavárně

Smrtislav akusticky - Brno, Kavárna POLE, 2018 | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Loni jsme mohli kapelu Smrtislav spatřit naživo především na festivalech, od konce letošního února pak v sedmi městech na akustickém turné. To čekají po včerejším Brnu ještě dvě zastávky.

Prostředí brněnské Kavárny POLE včera zahalil potemnělý a depresivní rock v režii Smrtislava, jehož akustické vystoupení velmi příjemně podpořila slečna s violoncellem.
Známé pecky, jako jsou Nekonečně dlouhý ráno, 2 000 000 světelnejch let nebo Notorickej samotář tak dostaly výrazného zjemnění, ale poselství a atmosféru si zachovaly.

Krom skladeb z alba Notorickej samotář zaznělo taky pár novinek. Jednou z nich byla píseň pro všechny vegetariány – Kanibal, ironie evidentně Tuzexe nadále neopouští. Na akustickém turné Smrtislava doprovází taky host Jakub Šmucr, jenž však pro vyčerpání z předešlých koncertů, které byly rovnou 4 za sebou, v Brně nevystoupil.

Desítky fanoušků si včera i tak užily více než hodinové muzikantské pohlazení na „černé“ duši se Smrtislavem.

Akustické turné bude ještě pokračovat 15. března v libereckém baru Vokno a 16. března v Hospodě na dobrém místě v Úvalech, tak to nepropásněte.

Mrkněte na fotky z Brna, které pro vás nafotila naše fotografka Jana Dlouhá.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 358 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.