Šílení Little Big rozhazovali na Flédě money

Little Big, Fléda 2017 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Psychotická ruská formace Little Big loni vyprodala Rock Café a Lucerna Music Bar. Letos na podzim se vydala do Česka znovu, tentokrát do pražského klubu Roxy a na brněnskou Flédu, kde vystoupila včera. Z akce přinášíme i fotoreport!

Těžko byste na východě naší zeměkoule hledali uskupení, které by se podobalo Little Big. Tahle ruská banda se řadí po boku jihoafrických Die Antwoord mezi přední světové představitele rave. Se svým výživným setem Little Big přijeli po Praze i do Brna, kde by se jejich show dala ve zkratce popsat jako elektronická smršť s neúnavnými tanečníky, velkou vlnou potu a dýmu.

Večer, před vystoupením hlavní hvězdy, doprovázeli fanoušky čeští DJs, kteří se zároveň po skončení akce vrhli na afterparty. Mix nejrůznějších stylů Flédě naservírovali se vší parádou a dav tím perfektně rozeskákali.

Little Big poté nastoupili sice se zpožděním, ale už od samého počátku s nasazením snad 300 %, ne-li víc. Se songem Give Me Your Money se brněnský klub doslova otřásl v základech a vzduchem i příhodně nějaké ty money létaly.

Setlist skupina postavila na nejznámějších hitovkách a za celou dobu se ani na chvíli nezastavila.

Show, u které by se však nejeden popíkář i takřka bál o svůj milý úsměv, díky silně zapálenému a velmi aktivnímu publiku, ale neměla jedinou vadu co se týče zvuku a atmosféry, a byla minimálně pro naši redakci nezapomenutelným zážitkem. Da!

Podívejte se na fotky, které pro vás nafotila naše fotografka Marie Veselá!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 317 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.