Akropolis Multimediale 2013: N.O.H.A., Puding pani Elvisovej a Ventolin

N.O.H.A. | Zdroj: pořadatel akce

Tradičně se Palác Akropolis ukazuje ve druhé polovině října jako místo, kde se odehraje přehlídka progresivních uměleckých forem, ukazujích nové možnosti v propojení hudební a vizuální složky.

Nová média nebudou pouze v interiéru, ale už z dálky budou lákat návštěvníky působivým venkovním mappingem a iluminační show. Foyer klubu nabízí výstavu fotek z multimediálního festivalu Proudy a v dalších prostorech budou k vidění 3D Sence, Vision Factory a Kino Cirkus. První den festivalu bude Palác Akropolis patřit projetku Davida Doubka – Ventolin.

Jedna z nejlepších slovenských koncertních kapel, Puding pani Elvisovej, oslní fanoušky pod pódiem hned po Ventolinu. Skupina expandovala se svými alby do Německa, Francie, Maďarska i Velké Británie. Uvidíme, kam ji posune nová deska, která vyjde příští rok.

N.O.H.A.
N.O.H.A.

Sobotu 19. října neovládne nikdo jiný, než N.O.H.A., česko-americká formace Noise Of Human Art. Jejich specifický mix dub stepu, world music, drum & bass oslnil též festivaly v Německu, Francii, Španělsku, Dánsku i Turecku. Na Akropolis Multimediale se kapela prvně představí se zpěvačkou Kaia Brown z USA.

Vstupenky na oba dva dny festivalu zakoupíte v kavárně Paláce Akropolis a v síti TicketPro.  Akropolis Multimediale 2013 bude součástí doprovodného programu Signal Festivalu, který ve dnech 17. – 20. října oživí známá i tajemná místa Prahy tvorbou předních českých a světových umělců z oblasti audiovizuálního umění.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...