All Time Low plní slib a přijedou opět do Prahy

All Time Low | Zdroj: facebook.com

Baltimořští pop-punkeři All Time Low se více než po roce vrací opět do Prahy! Loňské vyprodané představení v Paláci Akropolis mělo takový úspěch, že si kapela i fanoušci řekli o další nálož. Koncert kapely All Time Low se koná 26. února v klubu Roxy.

Kluci již na loňském koncertě slíbili fanouškům brzký návrat a své sliby rozhodně plní. Kapela se sem zastaví v rámci svého turné A Love Like War: European Tour. Stejnojmenný singl snad už všichni známe a je předzvěstí toho, že koncert bude stát za to.

Formace All Time Low vznikla již v roce 2003, kdy všichni členové byli ještě školou povinní a hudbu brali jako dobrý způsob na zabití nudy. Tenkrát si zkoušeli hrát hity svých oblíbenců Blink-182 nebo Green Day. Až v maturitním ročníků začali brát hrání opravdu vážně. To bylo v roce 2006, kdy se rozhodli podepsat smlouvu s labelem Hopeless Record. U něj jsou až na malou přestávku dodnes.

V roce 2007 zažili největší boom a jejich hudba se začala hrát úplně všude. Je melodická, chytlavá a tak trochu rebelská – perfektní kombinace. Jedna z písní, Painting Flowers, se dokonce objevila na soundtracku slavného Burtonova filmu Alenka v říši divů. Kapela už má na svém kontě pět studiových alb. To poslední, Don’t Panic, vyšlo v roce 2012. Pochází z něj například hitovka Backseat Serenade, která lítá éterem i našich tuzemských rádií.

Kapela se na svůj druhý pražský koncert už velice těší. A pořadatelé nepochybují o tom, že mnoha fanouškům tato show udělá ohromnou radost. Neprošvihněte tedy šanci vidět All Time Low v Praze, již 26. února v Roxy. Vstupenky pro členy fan klubu jsou v prodeji od 27. listopadu Všechny ostatní vstupenky jdou do prodeje 28. listopadu. v síti Ticketpro.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...