Alt-J si střihnou brněnskou premiéru, v létě zahrají v Sonu

alt-J - Forum Karlín, Praha | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Prominentní britská indie kapela alt-J se po cestě ze slovenského festivalu Grape zastaví v moravské metropoli a slibuje zahrát největší srdcovky!

Málokdo o leedské trojici alt-J ještě neslyšel. Držitelé prestižní Mercury Prize za svou první desku An Awesome Wave prorazili již v roce 2012, možná hlavně díky úspěšnému singlu Breezeblocks. Na úspěch navázali v roce 2014 deskou This Is All Yours, kterou mimo jiné tehdy představili i v pražských Žlutých lázních. Po vydání nejnovějšího alba Relaxer se k nám vrátili znovu, a to na Colours of Ostrava a na sólový koncert v hale Forum Karlín.

Čtěte také: alt-J ukázali ve Foru Karlín, jak se dělá audiovizuální show

Britská skupina alt-J to u nás má asi ráda. Již dvakrát zahrála v Praze, pak v Ostravě a teď míří konečně i do Brna. Velice intimní koncert odehrají 12. srpna v Sono Centru, takže kdo chce lístek, musí od středeční desáté hodiny hlídat web Fource, GoOut, nebo sít TicketPro, aby za 990 Kč nějaký ulovil. Nachází se jedinečná příležitost slyšet In Cold BloodLeft Hand’s FreeEvery Other Freckle zblízka!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 218 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.