Anastacia vystoupí pro hrstku fanoušků v Praze

Anastacia | Zdroj: billboard.com

Americká zpěvačka Anastacia u nás vystupovala naposledy před devíti lety. Nyní se vrací do pražského Fora Karlín. Kapacita bude ale nezvykle omezená, podívat se na ni bude moct jen 1 500 fanoušků.

Zanedlouho padesátiletá americká zpěvačka Anastacia už je ve světě populární hudby nějaký ten čas opravdu velkým jménem. Ve své kariéře vydala řadu písní na sedmi řadových deskách. Ta poslední se jmenuje Evolution a vyšlo 15. září tohoto roku. Na svém evropském turné bude zpěvačka samozřejmě předvádět i novinky, které album obsahuje.

Pražský koncert se uskuteční 12. května 2018 v pražském Foru Karlín. Vstupenky jdou do prodeje již v pátek 27. října a bude jich k dispozici pouhých 1 500.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.